Przejdź do treści

Czego Chce Bóg?

  • przez
czego chce Bóg

Czego chce Bóg?

Brzmi to jak proste pytanie, ale jeśli się nad nim trochę zastanowić, to naprawdę nie jest. Na początek musisz wiedzieć, kto zadaje to pytanie. Ludzie będą je zadawać z wielu różnych powodów. Jest dość oczywiste, że pytanie jest religijne. Pytania o Boga naturalnie trafiają do tego katalogu.

Jeśli spędziłeś dużą część swojego życia w kościele, możesz myśleć, że znasz już odpowiedź. Możesz znać jej część, ale mogę zagwarantować, że zobaczysz tu wiele nowego. To nie jest książka typu „Chrześcijaństwo 101”. Niestety, rzeczą, która najczęściej staje na drodze do cudownej historii jest religia, a ta książka tego nie oferuje. A jeśli nigdy nie byłeś w kościele ani nie słyszałeś wiele o Biblii, nie martw się. Nie masz nic do oduczenia lub ponownego nauczenia się. Wszystko jest świeże. To czyni cię idealnym czytelnikiem.

Czego więc chce Bóg? Autor bestsellerów, dr Michael S. Heiser, pokazuje czytelnikom, że odpowiedź jest całkiem prosta. Bóg chce Ciebie. To może cię zaskoczyć. Możesz w to wątpić. Nie szkodzi. Ale to jest właściwa odpowiedź. Ale to nie jest wystarczająca odpowiedź. Nie możesz zrozumieć, jak niesamowita i głęboka jest ta odpowiedź tylko przez to jedno zdanie. Za odpowiedzią kryje się długa, niezwykła historia – taka, która nie jest dobrze znana większości ludzi zainteresowanych tym pytaniem.

Książka „Czego chce Bóg?” w języku polskim jest dostępna bezpłatnie w formie elektronicznej oraz audio na stronie dr Heisera Miqlat.org http://www.miqlat.org/translations-of-what-does-god-want.htm